wtorek, 14 lipca 2015

Przeprowadzki międzynarodowe - nocą czy dniem?

Jaka będzie najlepsza pora, aby przeprowadzić przeprowadzki międzynarodowe? Czy lepsza jest noc, czy może dzień? Każda z tych pór ma swoje wady i zalety, które postaramy się opisać.

Jazda nocą ma tę przewagę nad przeprowadzką międzynarodową w czasie dnia, że na drogach panuje mniejszy ruch. Oznacza to możliwość szybszego pokonania drogi. Od samego początku realizujemy długodystansowe przeprowadzki międzynarodowe w ciągu nocy, dzięki czemu skracamy jej czas średnio o 30%. Ma to jednak sens tylko wtedy, kiedy przeprowadzki międzynarodowe są wykonywane do innych, dalej położonych krajów.


 Na bliższych dystansach oszczędność czasu jest niewielka i w zestawieniu z trudniejszą jazdą, nie opłaca się wykonywać nocnej przeprowadzki międzynarodowej. Inne czynniki, takie jak wysokie temperatury w ciągu dnia nie mają dla nas większego znaczenia, gdyż wszystkie nasze samochody są w pełni klimatyzowane i jazda nimi nawet w największych upałach jest przyjemna i komfortowa tak dla kierowcy, jak i dla pasażerów – osób przeprowadzających się.
Szczegółowo w tym temacie doradzi firma, która wykonuje przeprowadzki międzynarodowe od wielu lat: http://alan-przeprowadzki.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz